Sanremo Verona RS

Klasik çizgilerin arkasında yepyeni bir makine.

Verona RS’in en önemli özelliği sıcaklık stabilitesidir. Her bir grubun arkasında yer alan PID kontrollü bağımsız paslanmaz çelik kazanlar ve metalden yapılma grup başlıklarında bulunan PID kontrollü ısıtıcılar ile sıcaklık stabilitesinde bir devrim.

Liste Fiyatı: 8.650 EUR + KDV

Ödeme şartları ve kampanyalar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kategoriler:

Podyum için tasarlandı.

Verona RS en son teknolojik özelliklere ve estetik anlayışına sahip özel bir espresso makinesidir. Özel üretim aydınlatma sistemi ile yenilenen ve geliştirilen tasarımı sayesinde WCE (Dünya Kahve Etkinlikleri Örgütü) sertifikasına sahip bir makinedir. Etkileyici ve estetik görünümü, gösterdiği performans ile birleştiğinde Verona RS’i podyumun en üst basamağına taşıyor. 

Yeni nesil yalıtkan malzemeler, özel üretim teknikleri ve entegre yazılımlar bir araya getirerek oluşturulan Energy Saving System(ESS) ile bu makine, geleneksel espresso makinelerine kıyasla % 30 enerji tasarrufu sağlıyor.

Verona RS’in fark yaratan özelliği, spor dış görünümünün arkasında yer alan teknolojidir.  RS Sistemi her bir buhar kazanının sıcaklıklarının kullanılacak harman ve/veya single origin kahveye göre ayrı ayrı programlanmasına imkan sağlıyor. Kontrol ünitesi üç farklı noktada sıcaklık ölçme denetimi yaptığından yalnızca ±0,2°C’lik bir sıcaklık değişim payı ve tam buhar gücü ile en iyi ısı stabilitesini sağlar. 

Kullanıcıya mümkün olan en büyük rahatlığı ve kolaylığı sağlamak için, Verona RS’de kullanıcının baristanın menüsü ve temel fonksiyonlarını sezgi yoluyla dahi öğrenilebilen ve kolaylıkla kullanma imkanı veren çok fonksiyonlu SMARTouch gösterge paneli bulunmaktadır.

İki adet Cold Touch buhar çubuğu, hem yanık riski teşkil etmeksizin güvenli çalışma olanağını sağlamaktadır.  Hava ve buharı bir araya getiren yenilikçi sistem sayesinde, her bir kullanımda yüksek kaliteli köpüklü süt elde edebileceksiniz. Verona RS ile mükemmel capuccinoya giden yok kolaylıklarla doludur.

- Her grupta ön ısıtma kazanı (0,3 lt)

- PID kontrollü birbirinden bağımsız ısı ayarlı gruplar 

- İstenilen basınçta Pre Infusion ve Post Infusion ayarı.

- Timer (makineyi saatini ayarlayarak otomatik açıp kapatabilirsiniz).

- Otomatik kendini temizleme sistemi.

- Her grupta saniye ve sıcaklık göstergesi

- Bütün kazanlar 316L kalite paslanmaz çelik

- 2 adet Paslanmaz EL YAKMAZ Çelik Buhar Çubuğu (Cool Touch)

- 1 adet Sıcak Su Musluğu

- 1 adet Single Porta Filtre

- 2 adet Double Porta Filtre

- LED aydınlatma sistemi

- Fincan ısıtıcısı

- Nakliye ve kurulum 

    2 Grup 3 Grup
Genişlik mm 850 1080
Derinlik mm 560 560
Yükseklik mm 555 555
Buhar kazan kapasitesi Lt 8,6 8,6
Kazan ısıtıcı gücü kW 2,95 2,95
TCS ısıtıcı gücü kW 2 3
Toplam güç kW 5,35 6,4
Voltaj V 230/400 230/240
Boş ağırlık kg 88 111